Nadupanej příměsťák - Německý týden v Ruprparku

Přes 120 milionů lidí komunikuje německy. Přidej se k nim i ty. Rozmluvíme tě bez nudného biflování a šprtání. Zažij hustý týden plný zábavy, sportu a poznávání. 

Přirozenou formou - při běžných každodenních aktivitách, hrách a jazykových animacích se přesvědčíš, že německy umíš už teď víc, než si myslíš. S námi a našimi německými lektory se v konverzaci rychle ještě zdokonalíš. Ztratíš zábrany mluvit, rozšíříš svou slovní zásobu a zdokonalíš výslovnost. Těšit se můžeš i na výlety do příhraničí, kde své čerstvé vědomosti hned otestuješ. Sám na sebe pak budeš pyšný. Týdny s němčinou obohatí svojí návštěvou zajímavý host. 

Příměstský tábor je určený pro děti od 5 do 12 let, založený je na individuálním přístupu ke každému účastníkovi. O Vaše děti bude postaráno od pondělí do pátku v čase 8 - 16 hod. 

Aktuálně otevřené termíny:

14. 8. - 18. 8. 2022
21. 8. - 25. 8. 2022
Cena 2900 Kč/dítě

Doplňující informace:
Tábor je organizován v RuprParku Česko-německého centra v Liberci, Ruprechtické ulici. Atraktivní lokalita nabízí využití venkovních aktivit v krásném klidném prostředí zahrady u objektu v okolí. Klubovna centra poskytnou zázemí pro vnitřní aktivity. V případě nepříznivého počasí zde dostanou malí táborníci příležitost si vyzkoušet interaktivní exponáty, které rozšiřují pocity i vnímání a odkrývají tajné a přirozené lidské schopnosti. Stravování bude zajištěno dovozem jídla. Předpokládá se možnost výběru jídel. Zajištěny jsou svačiny a pitný režim. Příměstský kemp je ideálním řešením, jak podpořit soulad pracovního a soukromého života pro rodiny, které tráví prázdniny doma. 

Pořadatelem je Česko-německé setkávací centrum Liberec a Dům česko-německého porozumění. Partnerem je společnost Elset s.r.o., městská firma s dvacetiletou zkušeností v pořádání dětských dnů, eventů a společenských akcí.Klikněte sem a začněte psát...


Více informací a přihlášku naleznete ZDE