Grandrestaurant v soukromí

Plánujete rodinnou oslavu, soukromou večeři pro dva, garden party, firemní oslavu, oslavu narozenin nebo prostě jen grilovačku. Vše pro Vás zajistíme od A do Z. Zkuste náš jedinečný Grandrestaurant v soukromí. Disponujeme prostory v Liberci Ruprechticích a exkluzivně i zahradou a barokním salonkem na Státním zámku Sychrov.

Starat se o Vás bude jeden z nejlepších kuchařů v Liberci, bývalý šéfkuchař Ambiente Liberec.

 

Garden party v Liberci

V libereckých Ruprechticích pro Vás připravíme skvělé gastronomické zážitky. Vše dle vašich individuálních požadavků. Chcete jen posedět u grilu a nestarat se o přípravu jídla, nebo se chystáte uspořádat velkolepou garden party. Zajistíme dle vašeho přání mobiliář, výzdobu, menu, nápoje a vše co si budete přát 😊 Cenovou nabídku Vám vytvoříme vždy na míru podle vašich potřeb a možností.

 

Soukromá restaurace na Sychrově

Chcete si odnést opravdu královský zážitek. Na zámku Sychrov vám splníme i vaše nejtajnější přání. Večeře či oběd při svíčkách pouze pro dva v barokním salonku, nebo rodinnou oslavu na zahradě před nádherně nasvíceným zámkem. Neváhejte se na nás obrátit. Samozřejmostí je i zajištění doprovodného kulturního programu (DJ, kapela, barmanská show, aj.). Individuální přístup je pro nás samozřejmostí.

 

Reprezentativní příklad cenové kalkulace pro garden party 10 osob na zahradě zámku Sychrov

 

Pronájem prostoru a vybavení potřebným mobiliářem                                                 7 000 Kč

Výběr předkrmů, hlavní chod (steak, losos, vepřová panenka) + výběr dezertů              800 Kč/osoba

Nápoje dle skutečné konzumace (pivo 0,5l – 50 kč, víno 2dcl – 60 Kč, nealko 0,3l – 40 kč)

 

Pro individuální nabídku volejte na 604 299 597 nebo pište na zavoral@elset.cz