Image

MĚSTSKÝ ORIENTAČNÍ SYSTÉM

Směrník

Základní a nejrozšířenější prvek orientačního systému o rozměrech 100×20 cm ve městě, nebo 125×28 cm na rychlostní silnici R35. Je umístěný na rozhodujících místech a určuje směr k Vám. Varianta dvou, nebo tří směrníků nad sebou pak ještě více pomůže k tomu, abyste byli opravdu nepřehlédnutelní.

Lamposter

Účinný nástroj nejen k nalezení správné cesty k Vám, ale i k zviditelnění vlastní značky! Lamposter je prvek, který díky větší použitelné ploše 70×100 cm kombinuje klasický navigační prvek s imagovou reklamou. Na lamposter lze umístit logo ve velkém měřítku a umístit ho na exponovaná místa ve městě či na rychlostní silnici R35.

S městským orientačním systémem k Vám zákazníci a obchodní partneři trefí hned napoprvé! Je to rozvinutý a léty ověřený funkční navigační prostředek sloužící ke snadné orientaci v Liberci, Vratislavicích nad Nisou a na rychlostní silnici R35.

Využíváme až 13 tisíc ploch na stožárech veřejného osvětlení, trakčních sloupech, sloupcích a elektrických sloupech. Díky přehlednému rozmístění, výborné viditelnosti navigačních prvků a pokrytí se výrazně zviditelníte a zajistíte si pozornost u procházejících chodců a projíždějících řidičů.

Řešení připravujeme na míru. Navrhneme Vám vhodné lokality pro umístění orientačních prvků, vyřídíme vše legislativně, zpracujeme grafické návrhy, prvky vyrobíme a v průběhu kampaně je udržujeme čisté a aktuální.

Veškeré navigační prvky vyrábíme z pozinkovaného plechu, který se vyznačuje dlouhodobou životností. Na plechu je pak umístěna odolná fólie s plnobarevným potiskem, např. názvem Vaší firmy nebo logem a určením směru.

Vzbudili jsme Váš zájem?

[wpforms id=”2812″ title=”false” description=”false”]