Námi vytvořené materiály k vidění na MSV Brno 2015

Největší a nejznámější strojírenský veletrh ve střední Evropě tento rok navštívilo přes 80 tisíc návštěvníků. Aby ne, bylo se na co dívat. Expozici pro tento ročník připravilo více 1,5 tisíce firem a pro mnohé z nich to byla nejdůležitější událost roku.

Jsme hrdí na to, že můžeme být našim klientům nápomocní na cestě k úspěchu. Rádi připravujeme prezentační a produktové materiály, které klientům sednou a se kterými se cítí dobře. Abychom docílili harmonie, snažíme se vnímat potřeby každého klienta individuálně a vcítit se do jeho cílů. Pak vzniká prezentace, která je smysluplná pro firmu a zároveň přitažlivá a srozumitelná pro nezasvěceného zákazníka.

Na veletrhu se prezentovala úspěšná společnost TENEO 3000 s.r.o. vyvíjející a po celém světě dodávající kvalitní elektrické konektory. V rámci úzké spolupráce jsme vytvořili leaflety prezentující společnost a její oborové řady v několika jazycích, včetně jazyků pro nás exotických. S extrémně odolnými konektory a výhodami individuálních dodávek od TENEO se tak mohou seznámit klienti nejen z Evropy, USA a Japonska ale například i persky hovořící partneři z Iránu a arabsky hovořících zemí jako je Alžír, Lybie, nebo Egypt.

Dobře byl vidět také stánek společnosti HYDRO-FLEX-ZBA s.r.o., která svým zákazníkům po celé republice dodává hydraulické hadice a komponenty. Díky své šikovnosti a tradici se tito pánové nebojí ani větších zakázek – jejich hadice jsou součástí výrobních linek ŠKODA AUTO Mladá Boleslav.

Těšíme se na další ročník MSV Brno a už teď přemýšlíme nad tím, jak prezentaci našich klientů kvalitativně posunout zase o něco dále!

MSV01 MSV02 MSV03