Nadupanej příměsťák – Česko-německý jazykový tábor

Camp pro zvídavé Liberečáky s německými jazykovými animacemi

Jsi kreativní a bystrý?

Probuď v sobě schopnost rozumět řeči sousedů. Jasně – německy. A to bez učení, jen tak zábavnou animací a hrami.
Zboř všechny zábrany. Zapoj ruce, nohy a všechny smysly. Přidej se k týmu, který objeví zapomenuté legendy Liberecka a nová přeshraniční kamarádství.
Během celého týdne projdeš mnoha výzvami. Naučíš se spolupracovat, důvěřovat druhým, překonávat překážky i sebe. Poznáš nová místa a lidi. A především prožiješ jedno velké dobrodružství! Neotálej, dej se do pohybu!
Pestrý program s německými jazykovými animacemi, vlastivědným zaměřením, doplněný sportem a tvořením je určený pro mladší školáky od šesti do 12 let. V každém týdnu kemp obohatí svojí návštěvou zajímavá osobnost a jeden výlet do Žitavy.

Na konci týdne si odneseš Táborový deník se všemi tvými úspěchy! ??

Tábor je pro děti 6 – 12 let

Tábor je organizován v Centru Dialog v Liberci, Ruprechtická ulice. Atraktivní lokalita nabízí využití převážně venkovních aktivit v krásném a klidném prostředí zahrady u objektu a Ruprechtic. V případě nepříznivého počasí dostanou malí táborníci příležitost si vyzkoušet v klubových prostorách centra pod vedením zkušených lektorů interaktivní exponáty, které rozšiřují pocity i vnímání a odkrývají tajné a přirozené lidské schopnosti. Budova a klubovna centra poskytnou zázemí pro vnitřní aktivity.

O Vaše děti bude postaráno od pondělí do pátku v čase 8 – 16 hod.

Stravování bude zajištěno dovozem jídla. Předpokládá se možnost výběru jídel.

Pro děti bude v rámci klubovny připraven pitný režim a odpolední snack/ovoce, zelenina, sušenky apod/

Děti mají k dispozici zahradu areálu.

V každém týdnu kemp obohatí svojí návštěvou zajímavá osobnost z oblasti policejní a vojenské služby, záchranářů nebo hasičů.

Příměstský kemp je ideálním řešením, jak podpořit soulad pracovního a soukromého života pro rodiče dětí, které tráví prázdniny v Liberci a okolí.

Aktuálně otevřené termíny:
9. srpna – 13. srpna 2021
16. srpna – 20. srpna 2021
23. srpna – 27. srpna 2021

Cena 2 900 Kč/dítě

Pořadatelem je společnost Elset s.r.o. s dvacetiletou zkušeností v pořádání dětských dnů, eventů a společenských akcí.

Partnerem je Česko-německé setkávací centrum Dialog Liberec.

STORNO PODMÍNKY

  • Odhlášení do 14 dní před konáním – 20 % storno poplatek z celkové ceny tábora
  • Odhlášení méně než 14 dní před odjezdem či konáním- 50 % storno poplatek z celkové ceny tábora. (Neuhrazení doplatku tábora se považuje za odhlášení)
  • Při zrušení přihlášky v den začátku – 90 % storno poplatek z celkové ceny tábora
  • Při zákazu pořádání nebo zásádní změně podmínek ze strany státu, kdy Elsetu nebude umožněno tábor pořádat, bude vráceno 95% z ceny tábora
  • Pořadatel si vyhrazuje právo zrušit pořádání příměstského tábora v daném termínu při příliš nízkém počtu účastníků. Tato informace bude účastníkům sdělena 14 dní před konáním tábora a bude jim vráceno 100% uhrazené ceny

Přihlašovací formulářPlatební podmínky:

Při přihlášení můžete uhradit platbu buď celou nebo uhradíte zálohu 1.000,- Kč z ceny příměstského tábora a zbylou platbu uhradíte na základě doprovodných informací, které vám budou zaslány nejpozději 14 dní před termínem příměstského tábora. Doplatek ceny příměstského tábora musí být uhrazen vždy nejpozději 7 dní před začátkem konkrétního termínu tábora.