Nadupanej příměsťák – Cesta do středu země

nadupanej_primestak_cesta_do_stredu_zeme
Vědci tvrdí, že pod povrchem země neexistuje život. Staneš se součástí výpravy, která objeví starou knihu, která tvrdí opak. Neotálej, je čas vyrazit hledat bájný svět!

Během celého týdne projdeš mnoha výzvami. U řady úkolů se zapotíš, u map, záhad se ti bude kouřit z palice a ze všech těch bájných stvůr se ti zježí vlasy na hlavě. Naučíš se spolupracovat, důvěřovat druhým, překonávat překážky i sebe. A především prožiješ jedno velké dobrodružství! Dokážeš zdolat všechny nástrahy a výzvy a nakonec se vrátit se s důkazy zpět do současnosti?

Po všechny dny si navíc budeš moc vyzkoušet interaktivní exponáty, například peckovou virtuální realitu!

Tábor je pro děti 6 – 12 let

Tábor je organizován v Centru Dialog v Liberci, Ruprechtická ulice. Atraktivní lokalita nabízí využití převážně venkovních aktivit v krásném a klidném prostředí zahrady u objektu a Ruprechtic. V případě nepříznivého počasí dostanou malí táborníci příležitost si vyzkoušet v klubových prostorách centra pod vedením zkušených lektorů interaktivní exponáty, které rozšiřují pocity i vnímání a odkrývají tajné a přirozené lidské schopnosti. Budova a klubovna centra poskytnou zázemí pro vnitřní aktivity.

O Vaše děti bude postaráno od pondělí do pátku v čase 8 – 16 hod.

Stravování bude zajištěno dovozem jídla. Předpokládá se možnost výběru jídel.

Pro děti bude v rámci klubovny připraven pitný režim a odpolední snack/ovoce, zelenina, sušenky apod/

Děti mají k dispozici zahradu areálu.

V každém týdnu kemp obohatí svojí návštěvou zajímavá osobnost z oblasti policejní a vojenské služby, záchranářů nebo hasičů.

Příměstský kemp je ideálním řešením, jak podpořit soulad pracovního a soukromého života pro rodiče dětí, které tráví prázdniny v Liberci a okolí.

Aktuálně otevřené termíny:
2. srpna – 13. srpna 2021
16. srpna – 20. srpna 2021
23. srpna – 27. srpna 2021

Cena 2 900 Kč/dítě

Pořadatelem je společnost Elset s.r.o. s dvacetiletou zkušeností v pořádání dětských dnů, eventů a společenských akcí.

Partnerem je Česko-německé setkávací centrum Dialog Liberec.

STORNO PODMÍNKY

  • Odhlášení do 14 dní před konáním – 20 % storno poplatek z celkové ceny tábora
  • Odhlášení méně než 14 dní před odjezdem či konáním- 50 % storno poplatek z celkové ceny tábora. (Neuhrazení doplatku tábora se považuje za odhlášení)
  • Při zrušení přihlášky v den začátku – 90 % storno poplatek z celkové ceny tábora
  • Při zákazu pořádání nebo zásádní změně podmínek ze strany státu, kdy Elsetu nebude umožněno tábor pořádat, bude vráceno 95% z ceny tábora
  • Pořadatel si vyhrazuje právo zrušit pořádání příměstského tábora v daném termínu při příliš nízkém počtu účastníků. Tato informace bude účastníkům sdělena 14 dní před konáním tábora a bude jim vráceno 100% uhrazené ceny

Přihlašovací formulářPlatební podmínky:

Při přihlášení můžete uhradit platbu buď celou nebo uhradíte zálohu 1.000,- Kč z ceny příměstského tábora a zbylou platbu uhradíte na základě doprovodných informací, které vám budou zaslány nejpozději 14 dní před termínem příměstského tábora. Doplatek ceny příměstského tábora musí být uhrazen vždy nejpozději 7 dní před začátkem konkrétního termínu tábora.