Oblíbená digitální soutěž “Zatoč & Vyhraj” zamířila do hlavního města

004

Tisíce atraktivních cen čeká na návštěvníky pražského obchodního centra Letňany do konce listopadu. Obří obchodní jednotka vizuálně ztvárněná tématikou výherního automatu je k nalezení ve druhém poschodí centra. Nepřehlédnutelný hrací automat, na kterém nelze prohrát, každý den využívá několik set návštěvníků odnášejících si různorodé ceny. Pro vstup do hry platí jediná férová podmínka – nakoupit kdekoliv v centru za více jak 300 Kč. Pak už jen stačí zadat hrací kód a vychutnat si stisk podsvíceného červeného tlačítka.

Spotřebitelská soutěž “Zatoč & Vyhraj” je dalším z projektů, kterým do center nepřinášíme jen neokoukanou digitální zábavu, ale zároveň aktivně podporujeme navyšování prodejů obchodních jednotek. Ty čerpají z opětovných návratů zákazníků a ve stejnou chvíli vítají i nové návštěvníky, které by za běžných okolností jejich sortiment nezaujal. Systém soutěže je tak přínosný nejen pro návštěvníky, kteří jej chápou jako zábavnou aktivitu zpříjemňující jejich pobyt v centru a odměnu za nákup, ale i pro jednotlivé obchodní jednotky a ve výsledku i pro centrum samotné.

Jan Vundr, který je tvůrcem a manažerem projektu přemýšlí jakým způsobem hru ještě posunout: “Když jsme před několika měsíci se “Zatoč & Vyhraj” začínali, nevěděli jsme vlastně co od toho čekat. Byl to takový pokus. Teprve praktické použití nám ukázalo, že počáteční myšlenka byla správná a návštěvníky obchodních center se nám podařilo naplno oslovit. Přinesli jsme něco nového, co doposud žádné centrum v této formě nerealizovalo. Ze zkušeností jsme načerpali čerstvé nápady. Do budoucna připravujeme další formy a modifikace hry a chceme soutěž udělat ještě více uživatelsky zábavnou. Stavíme i na proměnlivých potřebách center, které vyžadují přesný reporting a řešení “ALL-IN-ONE”. V příštím roce vypustíme novou verzi “Zatoč & Vyhraj” obsahující ještě více služeb, variant provedení a hravosti.”

(JV)

001 002 003 005 006 007 008