Image

ON-LINE REKLAMA

PPC systémy

PPC je zkratka anglických slov „pay per click“ a jak z názvu vyplývá, jedná se reklamní systém, ve kterém neplatíte za zobrazení reklamy, ale pouze za proklik. Své peníze tak utratíte jen za ty návštěvníky, které reklama přivede na Vaše webové stránky. U těchto uživatelů je navíc vysoká pravděpodobnost, že jsou obsahem Vašeho sdělení zaujati a na cílové stránce provedou akci, kterou očekáváte (např. poptávka, objednávka, registrace). My vyslechneme Vaše potřeby, cíle, stanovíme si rozpočet a celou kampaň vytvoříme na míru. To zahrnuje hlavně výběr PPC systému, návrhy klíčových slov, stanovení cen za proklik, vytvoření sestav klíčových slov, sepsání textových inzerátů, nasazení, průběžné sledování a vyhodnocení kampaně.

Display reklama

Jedná se o typ plošné reklamy, ve které je použit, obrázek, zvuk, nebo video. Nejznámějšími formáty jsou klasické bannery, skyscrapery, pop-up vyskakovací okna a podobně. Výhodou těchto formátů je velké množství zobrazení širokému okruhu uživatelů internetu. Podle cílové skupiny a dalších parametrů Vám v českém i zahraničním internetu navrhneme rozpočet kampaně, vybereme vhodná místa, kam své reklamy umístit, zpracujeme Vám grafiku reklamních prvků a vše na závěr vyhodnotíme.

Sociální sítě

Jsou silným prostředkem pro komunikaci se širokou veřejností, tedy i Vašimi stávajícími a potencionálními zákazníky. Správné vedení firemních profilů na sociálních sítích ve spojení s cíleným marketingem povede k vybudování fanouškovské základny. Sociální síť tak bude pracovat ve Váš prospěch!

Investice do reklamy na internetu celosvětově stále stoupají. Výjimkou není ani Česká republika. V letošním roce inzerenti na internetu utratí přibližně 15 miliard korun, což je očekávatelný meziroční nárůst o 15 %. Proč to tak je? Jednoduše proto, že si každý dokáže spočítat inzertní výkon. Ten je právě u internetové reklamy nejvyšší. To znamená, že v případě reklamy na internetu, dostanete za nejméně peněz největší užitek! My Vám pomůžeme se v on-line světě zorientovat a na míru vybereme a doporučíme řešení, které bude účinné, přínosné a na konci měřitelné.

Vzbudili jsme Váš zájem?

[wpforms id=”2812″ title=”false” description=”false”]