Podíleli jsme se na platebním systému parking.liberec.cz

Parking-Clanek-Title-PhotoV Liberci byl k 1. březnu 2016 spuštěn nový platební systém umožňující on-line platby parkovného pomocí chytrých zařízení. Je to skvělá věc, pokud nemáte k dispozici mince, nebo prostě chcete být moderní a parkovné platit pohodlněji, rychleji a klidně i na dálku.

Aplikaci pro Statutární město Liberec vytvořila společnost FT Technologies a.s., úpravu a napojení na městské systémy provedla městem vlastněná společnost Liberecká IS, a.s.. My jsme přišli s filosofií informační mikrostránky – rozcestníku, naprogramovali ji, naplnili ji daty a obohatili ji mapou parkovacích zón. Naše interaktivní mapa je přesná, aktuální a obsahuje souřadnice všech parkovacích zón a automatů ve městě.

Dalším naším důležitým úkolem bylo vytvoření designu této služby. Navrhli jsme logo, barevnost a formu prezentace veřejnosti. Informativní kampaň, kromě jiného zahrnující outdoorové reklamní formáty, jsme pak i realizovali.

Máme i dlouhodobé poslání. Staráme se o to, aby informační kvalita stránky neustále stoupala a oživovala se témata, která uživatele nejvíce zajímají. A to jak v častých dotazech, tak třeba i v návodech a krátkých videích. Poskytujeme i pomoc na telefonu a užitečný helpdesk na emailu.

Věříme, že platební systém parking.liberec.cz bude pro občany města i návštěvníky příjemným zlepšením života.

www.parking.liberec.cz