Parkourový kroužek

parkourovy_krouzek

Přičichni k parkouru
Baví Tě překonávat překážky? Chceš poznat svobodu pohybu. Pak vyzkoušej parkourový kroužek. Pojď do toho s námi!

Chcete od svého tréninku skutečně všeobecný rozvoj?
Parkour je celostní trénink pro hlavu i tělo. To podstatné, o co při něm jde, je radost z pohybu. Kreativně využívá přirozené prostředí, učí hledat a objevovat nová řešení, rychle jednat a rozhodovat. Posiluje sebevědomí, rozvíjí pohybové schopnosti dětí i dospělých.

Parkour je svoboda
Cesta ke sebezdokonalování – pravidelné lekce parkouru
Parkour je moderní pohybová disciplína. Její metodika se ale vrací k základům lidského vývoje. Komplexní cvičení a promyšlené tréninkové metody umožní zdokonalit tělo a mysl, abychom se dokázali efektivně, kontrolovaně a zdravě pohybovat, rozhodovat a jednat. Protože skutečným cílem parkouru je dlouhodobé sebezdokonalování.

Parkour je trénink pro každého. Nezáleží na věku, na fyzické kondici, na dřívějších zkušenostech se sporty. Každý se soustředí jen na vlastní zdraví a radost z pohybu. Nikdy není pozdě být lepší :

Parkour nejsou jen salta a skoky. Skutečný parkour je mnohem dokonalejší cvičení. Naučíš se samostatně pracovat na rozvoji pohybu a svého zdraví. Osvojíš si veškeré parkourové techniky, přeskoky, celkově zlepšíš schopnosti svého těla a hlavy.

Kdy? :Od 1. dubna každou středu od 17.00 hodin
Kde?: Zahrada Česko-německého setkávacího centra, Ruprechtická 254 (bývalá MŠ), Liberec 14
S kým?: S Filipem Engelhartem, zkušeným trenérem, který učí od roku 2015 parkour i v České Lípě a Novém Boru a je trenérem na letních táborech freemove campu
Proč?? Protože parkour je svoboda

Aktuálně otevřené termíny:
12 lekcí – od 7. 4. do 23. 6. 2021 – od 16:30
délka lekce 75 minut

Cena 2 500 Kč

Podmínkou registrace je zaplacení zálohy 500 Kč. Celková cena musí být zaplacena nejdéle 14 dnů před začátkem kurzu.

Pořadatelem je společnost Elset s.r.o. s dvacetiletou zkušeností v pořádání dětských dnů, eventů a společenských akcí.

Partnerem je Česko-německé setkávací centrum Liberec.

STORNO PODMÍNKY

  • Odhlášení do 30 dní před konáním – 50 % storno poplatek z celkové ceny kurzu
  • Odhlášení méně než 14 dní před odjezdem či konáním – 90 % storno poplatek z celkové ceny kurzu.
  • Při zrušení přihlášky v den začátku – 100 % storno poplatek z celkové ceny tábora
  • Při zákazu pořádání nebo zásádní změně podmínek ze strany státu, kdy Elsetu nebude umožněno kurz pořádat, bude vráceno 95% z ceny kurzu
  • Pořadatel si vyhrazuje právo zrušit pořádání kurzu v daném termínu při příliš nízkém počtu účastníků. Tato informace bude účastníkům sdělena 14 dní před konáním kurzu a bude jim vráceno 100% z ceny kurzu.

Přihlašovací formulářPlatební podmínky:

Při přihlášení můžete uhradit platbu buď celou nebo uhradíte zálohu 1.000,- Kč z ceny příměstského tábora a zbylou platbu uhradíte na základě doprovodných informací, které vám budou zaslány nejpozději 14 dní před termínem příměstského tábora. Doplatek ceny příměstského tábora musí být uhrazen vždy nejpozději 7 dní před začátkem konkrétního termínu tábora.