Výstava k 50. výročí založení SBD Sever vyvrcholila

V obchodním centru FORUM Liberec bylo ve čtvrtek 24. září 2015 opět rušno. Sešla se zde téměř stovka hostů, řada obchodních partnerů a desítky kolemjdoucích, kteří společně sledovali živý program zakončení jubilejní výstavy SBD Sever.

Vyvrcholení výstavy jsme připravili stylově. Zazpívala Olga Lounová, zpěvačka, ale rovněž představitelka role sekretářky Martinky z oblíbeného seriálu “Vyprávěj”. O pořádný rozruch v celém centru se postarala, se svým úžasně připraveným vystoupením, bubenická skupina Unique Rhythm. Taneční kreace předvedla skupina “TAKT” a velké ovace ke konci programu sklidilo kytarové duo “Pasáž”. Aby hostům z přílivu nových podnětů nevyhládlo, byl k dispozici bohatý raut, který celou dvouhodinovku ještě více zpříjemňoval.

Veřejností úspěšně přijatou výstavu a obě veřejné společenské akce v OC FORUM Liberec (slavnostní zahájení a zakončení ) jsme připravili pro Stavební bytové družstvo SEVER, respektive jako poděkování jeho členům a připomínku 50. výročí založení. Nostalgickou výstavu za necelý měsíc navštívilo něco kolem 15 až 16 tisíc návštěvníků, což značí nejen neutuchající zájem Liberečanů o historii bydlení, ale snad i dobře zvládnutou realizaci z naší strany.

dm_IGP9303 kopie dm_IGP9315 kopie dm_IGP9330 kopie dm_IGP9343 d_IGP9287 kopie