Výstava VIRTUALITY ve Frýdku-Místku

fb virtuality velky obrazek

Svět virtuální reality, moderních technologií a “hraček” budoucnosti mají po celý duben možnost zažít návštěvníci OC Frýda ve Frýdku-Místku. Právě v tomto obchodním centru jsme zahájili sezónu putovní interaktivní výstavy VIRTUALITY, která v roce 2016 bude k vidění na několika místech České republiky. Na deseti zábavných exponátech si každý příchozí může vyzkoušet nejnovější trendy v oblasti počítačové techniky. Kromě hlavního tématu, jímž je virtuální realita, jsou připraveny i plně pohyblivé závodní simulátory, letecký simulátor, virtuální převlékací zrcadla a stylingové stanoviště.

Jan Vundr, který přišel s myšlenkou výstavy dodává: “Rok 2016 je celosvětově vnímán jako významný milník v poli počítačové zábavy, respektive virtuální reality. Hardware několika vývojářů se v tomto roce postupně stane dostupným nejen pro několik zasvěcených, ale pro širokou veřejnost. Protože nástup novinek do domácností bude pozvolný a zpočátku i finančně náročnější, přinášíme zatím veřejnosti možnost, jak tuto technologii ochutnat bez investic.”

Jak bylo naznačeno, vstup na výstavu je zcela zdarma. Otevírací doba výstavy se řídí otevírací dobou jednotlivých obchodních center.

12888578_1262424843771060_7442740921417465737_o