Reklama na sloupech veřejného osvětlení

Nevrazíte do lampy, ale do naší reklamy...

 

Venkovní reklama je díky své nepřehlédnutelnosti a všudypřítomnosti jedna z nejdůležitějších forem propagace. V krátkém časovém úseku Vám zajistí enormně mnoho pozornosti a umožňuje přesné lokální cílení. Dokážeme tak masivně zpropagovat Vaši značku, výrobek nebo službu, a to na místech a v období, ve kterém to pro Vás bude mít největší užitek. Z hlediska časovosti doporučujeme venkovní reklamu jak pro kratší kampaně s flexibilním umístěním dle aktuálních potřeb, tak i jako dlouhodobou formu prezentace podporující Vaši image. Vhodnými plochami pokrýváme území statutárního města Liberec. 

 

Jedná se především o plochy na sloupech veřejného osvětlení, sloupcích a elektrických sloupech, kterých máme v portfoliu několik tisíc. 

 

Samozřejmostí našeho servisu je i pomoc s výběrem vhodných míst, formátu ploch, zpracování návrhů grafiky, přes legislativní vyřízení, po montáž a údržbu reklamních nosičů. Nikde jinde už nic řešit nemusíte…

Top Horizont jednostranný

Nový formát venkovní reklamy o velikosti 100x70 cm, který má oproti tzv. "sololitovým kampaním výhodu především v delší životnosti samotného nosiče reklamy v podobě PVC plachty umístěné na speciální konstrukci


  • Nový formát venkovní reklamy
  • Umístění na nejfrekventovanějších libereckých komunikacích
  • Vhodné pro krátkodobé kampaně
  • Flexibilita v termínech a umístění
  • Nízké pořizovací náklady

Plastové desky na sloupech veřejného osvětlení

Chcete dát vědět o sobě nebo svém sortimentu po delší dobu? Vzhledem k trvanlivosti podkladové desky z plastu jsou vhodné k dlouhodobějším kampaním. Grafika formátu A1 je natisknuta na odolné fólii a ta je nalepena na trvanlivé plastové desce. Stejně jako u sololitových desek jsou na jednom stožáru uchyceny proti sobě dvě reklamní desky, takže oslovíte chodce i řidiče z obou směrů! 


• Budování image a povědomí o tom, že existujete 

• Dlouhodobější propagace výrobků a služeb beze změn v čase

Sololitové desky na sloupech veřejného osvětlení

Jsou našimi zákazníky nejoblíbenější formou venkovní reklamy. Díky možnosti snadné výroby a montáže jsou vhodné pro krátkodobé kampaně. Jsou tvořeny podkladovou deskou ze sololitu, což je tvrdý dřevovláknitý materiál odolávající povětrnostním podmínkám a nalepeným papírovým plakátem. Velikost formátu A1 je nepřehlédnutelná jak pro chodce, tak i řidiče. Na jednom stožáru jsou vždy uchyceny proti sobě dvě reklamní desky.

• Krátkodobá a masivní propagace výrobků, služeb

• Upozornění na slevy, akce, výprodeje

• Prezentace novinek

• Otevření nových prostor

• Pozvánky na akce, události

Máte zájem o naši reklamu?

Vyplňte formulář níže

Jméno
Příjmení
E-mail *
Telefon
Obsah Vašeho sdělení *

Zaškrtnutím tlačítka uděluji společnosti ELSET, s.r.o. souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů.

Adresa

ELSET, s.r.o.

Masarykova třída 455/34, 460 01 Liberec 1
IČ: 25421727  DIČ: CZ25421727

Telefony 

Kancelář

603 200 503

Produkce výstav

604 299 597

Produkce akcí

603 570 337

E-maily

elset@elset.cz

 

info@evstupenka.cz 

podpora evstupenky

pouze přes e-mail!

 

Pracujeme

Po-Pá 8-16h

So-Ne zavřeno

na akcích - kdykoli je potřeba