Produkce akcí a výstav pro obchodní centra

Interaktivní výstavy plné neopakovatelných zážitků!

 

Specializujeme se na organizaci eventů a tematických výstav. Po úspěšných projektech Virtuality, Rozšířená realita a Hravá Technika, které navštívili už desítky tisíc lidí ve více než 50 obchodních centrech po celé České a Slovenské republice, jsme připravili aktuální výstavní koncept s názvem Poznávej se! Vybrali jsme takové téma, které má potenciál zaujmout široké spektrum návštěvníků obchodních center. Používáme nejmodernější technologie a inovace v oblastech virtuální a augmentované reality.  Vybrané exponáty všech našich výstav jsou osazeny technikou společnosti NeuLog, jejichž přístroje jsou certifikovány Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR pro výuku na základních a středních školách. Exponáty mají za úkol nejen pobavit, ale také vzdělávat. Výstava poslouží i jako edukativní pomůcka pro návštěvy základních a středních škol. Vybrané exponáty jsou uzpůsobeny pro organizování soutěží a her mezi návštěvníky centra, stejně tak i mezi školními kolektivy. Máme připraven rovněž sofistikovaný rezervační systém pro návštěvy školních kolektivů.

Aktuální interaktivní výstavy

Exkluzivni Cesko-Slovenská interaktivní vystava

Kriminálka

Kdo zabil profesorku Pospíšilovou? Staňte se detektivem a odhalte nebezpečného zločince. To vše vám umožní nová detektivní interaktivní výstava Kriminálka.

Základem výstavy je 5 interaktivních exponátu - daktyloskopie, trichologie, DNA, trasologie a identikit, na kterých se návštěvník seznámí s danou forenzní vědou a pomocí těchto nabytých poznatků postupně vyřazuje podezřelé až mu zůstane pouze jeden - VRAH.

výlet do světa zvířat

Mezi námi zvířaty

S novou výstavou Mezi námi zvířaty se nikdo nudit nebude. Výstava nabízí spoustu unikátních interaktivních exponátů, na kterých si návštěvníci mohou porovnat své schopnosti a dovednosti s vybranými živočichy. Vyzkouší si, jak asi vidí včela, pes nebo kočka. Otestují, jaký mají sluch či paměť, nebo třeba jaké pachy různá zvířata přitahují či odpuzují. Dozví se, jak dobrý mají zrak, jak jsou rychlí, silní a zruční ve srovnání s konkrétními zvířaty. Nejmenší návštěvníky pak potěší včelí bludiště, obtisk těla a rozpoznávání různých povrchů zvířátek. A je toho mnohem více!

jak znáš svůj kontinent?

Poznej Evropu

Na to, abyste živě zjistili, co spojuje země Evropy a čím je která země výjimečná, už nemusíte cestovat. Nyní se můžete v jeden den vyfotit pod Eifelovkou, užít si jízdu na kole v Nizozemsku, prozkoumat dánské divadlo nebo vyzkoušet „sáňkovačku“ na tatranských vrcholech. Otestujete i své zeměpisné znalosti na interaktivních dotykových exponátech. Díky moderní a interaktivní výstavě POZNEJ EVROPU je nyní vše možné.

Všech exponátů se návštěvníci budou moci dotknout a na jejich interaktivitě bude záviset i „život některých exponátů“.

výlet do světa zvířat

Po stopách slonů

Sloni, šimpanzi, nebo třeba luskouni. Všichni tito tvorové jsou už po tisíciletí neodmyslitelnou součástí naší přírody. Presto jim dnes hrozí vyhubení. Pro své kly a další tělesné části se totiž stávají terčem pytláku,

kteří nimi ve velkém obchodují na černých trzích. Vyhubení těchto i mnohých dalších zvířat by přitom mohlo mít fatální dopady na chod přírodních ekosystémů a tím i našich životů.

Například sloni jsou totiž jedněmi z hlavních přenašečů semen a tvůrců deštných

pralesu, které se podílí na boji proti klimatickým změnám. Právě proto se chceme, ve spolupráci s neziskovou organizací Save-Elephants, zasadit o větší osvětu tématu ochrany slonů a dalších ohrožených zvířat také u nás v ČR, a to zejména u nejmladších generací, na jejichž přístupu k životu a přírodě bude v následujících letech osud zvířat záviset nejvíce.

to nejlepší z iqlandie

IQ Days

Unikátní zážitek ze zmenšených exponátů science centra

Zábava, ponaučení, zážitek – pomůcka při výuce fyziky, matematiky, přírodovědy a chemie

Orientace na celou rodinu, exponáty využijí jak děti, tak dospělí

Propojení výstavy se základními školami v dané lokalitě – oslovení všech škol a on-line rezervační systém pro návštěvu výstavy dětskými kolektivy

Jedinečnost výstavy – know how science centra iQLandie

Doprovodné soutěže přímo na interaktivních exponátech

otestujte své smysly a dovednosti

Poznávej se! 

Zážitky probouzejí naše smysly. Mobilizují chuť objevovat, vrací nám schopnost citlivěji vnímat okolí i sebe samé. Zkuste se spolehnout jen na své instinkty, Probádejte  s důvěrou své tělo a vjemy tak, jak malé děti odhalují nový svět. Zkoumejte a poznávejte se! Dopřejte si radostné překvapení.   Na jednom místě najdete exponáty, které rozšíří pocity i vnímání, odkryjí všechny tajné a přirozené schopnosti, ukáží sílu myšlenek nebo si pohrávají s pamětí. Žádný strach, vůbec nic to není. Jen zábava a poučení. Pusťte se do toho a budete příjemně překvapený. Dokážete víc, než si myslíte. Přesvědčte  se! Výstava prověří všechny smysly člověka na 15 unikátních exponátech, které jsou určené pro celou rodinu a uzpůsobené k soutěžím a hrám mezi účastníky.  

Máte zájem o naše výstavy

Vyplňte formulář níže nebo nám zavolejte

Jméno
Příjmení
E-mail *
Telefon
Obsah Vašeho sdělení *

Zaškrtnutím tlačítka uděluji společnosti ELSET, s.r.o. souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů.

Adresa

ELSET, s.r.o.

Masarykova třída 455/34, 460 01 Liberec 1
IČ: 25421727  DIČ: CZ25421727

Telefony 

Kancelář

603 200 503

Produkce výstav

604 299 597

Produkce akcí

603 570 337

E-maily

elset@elset.cz

 

info@evstupenka.cz 

podpora evstupenky

pouze přes e-mail!

 

Pracujeme

Po-Pá 8-16h

So-Ne zavřeno

na akcích - kdykoli je potřeba