Orientační systémy

Městský orientační systém

S městským orientačním systémem k Vám zákazníci a obchodní partneři trefí hned napoprvé! Je to rozvinutý a léty ověřený funkční navigační prostředek sloužící ke snadné orientaci v Liberci. 

 

Využíváme až 13 tisíc ploch na stožárech veřejného osvětlení, trakčních sloupech, a sloupcích. Díky přehlednému rozmístění, výborné viditelnosti navigačních prvků a pokrytí si zajistíte si pozornost u procházejících chodců a projíždějících řidičů. 

Řešení připravujeme na míru. Navrhneme Vám vhodné lokality pro umístění orientačních prvků, vyřídíme vše legislativně, zpracujeme grafické návrhy, prvky vyrobíme a v průběhu kampaně je udržujeme čisté a aktuální. 

Veškeré navigační prvky vyrábíme z pozinkovaného plechu, který se vyznačuje dlouhodobou životností. Na plechu je pak umístěna odolná fólie s plnobarevným potiskem, např. názvem Vaší firmy nebo logem a určením směru.

 

Navigaci k vaší firmě či provozovně nabízíme v následujících dvou variantách:

Směrník


Základní a nejrozšířenější prvek orientačního systému o rozměrech 100×20 cm ve městě, nebo 125×28 cm na silnici 1. třídy I35. Je umístěný na rozhodujících místech v Liberci, Vratislavicích nad Nisou a silnici  1. třídy I35  a určuje směr k Vám.


Lamposter

Účinný nástroj nejen k nalezení správné cesty k Vám, ale i k zviditelnění vlastní značky! Lamposter je prvek, který díky větší použitelné ploše 70×100 cm kombinuje klasický navigační prvek s imagovou reklamou. Na lamposter lze umístit logo ve velkém měřítku a umístit ho na exponovaná místa ve městě.

Design a výroba orintačních systémů

Potřebujete-li se vyznat třeba u vás ve firmě nebo ve vašem areálu, navrhneme pro vás na míru váš vlastní orientační systém a vyrobíme směrníky a oriantační tabule, označení budov či kanceláří...

Adresa

ELSET, s.r.o.

Masarykova třída 455/34, 460 01 Liberec 1
IČ: 25421727  DIČ: CZ25421727

Telefony 

Kancelář

603 200 503

Produkce výstav

604 299 597

Produkce akcí

603 570 337

E-maily

elset@elset.cz

 

info@evstupenka.cz 

podpora evstupenky

pouze přes e-mail!

 

Pracujeme

Po-Pá 8-16h

So-Ne zavřeno

na akcích - kdykoli je potřeba