Produkce akcí a výstav pro obchodní centra

Interaktivní výstavy plné neopakovatelných zážitků!

 

Specializujeme se na organizaci eventů a tematických výstav. Po úspěšných projektech Virtuality, Rozšířená realita a Hravá Technika, které navštívili už desítky tisíc lidí ve více než 30 obchodních centrech po celé České a Slovenské republice, jsme připravili aktuální výstavní koncept s názvem Poznávej se! Vybrali jsme takové téma, které má potenciál zaujmout široké spektrum návštěvníků obchodních center. Používáme nejmodernější technologie a inovace v oblastech virtuální a augmentované reality.  Vybrané exponáty všech našich výstav jsou osazeny technikou společnosti NeuLog, jejichž přístroje jsou certifikovány Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR pro výuku na základních a středních školách. Exponáty mají za úkol nejen pobavit, ale také vzdělávat. Výstava poslouží i jako edukativní pomůcka pro návštěvy základních a středních škol. Vybrané exponáty jsou uzpůsobeny pro organizování soutěží a her mezi návštěvníky centra, stejně tak i mezi školními kolektivy. Máme připraven rovněž sofistikovaný rezervační systém pro návštěvy školních kolektivů.

Aktuální interaktivní výstavy

Dechberoucí zážitek na obrazovce

Rozšířená realita

Světově oceňovaný systém MobileAR je pokročilý, přizpůsobitelný, interaktivní 3D augmentovaný zážitek přenášený přes obrazovku jakékoliv velikosti. Tím se kombinuje realita s digitálním obsahem a vytváří se zábavní a mediální platforma, která dokáže vzbudit zájem jednotlivců a skupin. Uživatelé se mohu leccos dozvědět, prozkoumávat a dotýkat se nedotknutelného a tím se noří do uvěřitelného realistického 3D prostředí. Je jim umožněno komunikovat s fotorealistickými živými objekty v reálném čase a zapomenout tak na svět kolem sebe. Systém MobileAR představuje špičku současné technologie augmentované reality a je proto oblíbený jako součást mediálních kampaní předních globálních značek. Disponujeme dvěma tématy – Svět oživlých dinosaurů a Dobrodružná Antarktida.

moderní technologie přibližujeme všem

Interaktivní technika

Ponoříte se do světa virtuální reality, vznesete se do oblak a budete létat nad krajinou jako pták. Rozsvítíte největší přepínačovou kostku na světě. Otestujete svoji rychlost reakce a sílu vašeho hlasu. To vše za dohledu chytrého robota Sanbota. To je jen malá ochutnávka exponátů výstavy , která je uzpůsobena i pro menší obchodní centra a kombinuje v sobě 5 – 9 interaktivních exponátů v závislosti na velikosti a možnostech objednatele.

otestujte své smysly a dovednosti

Poznávej se! 

Zážitky probouzejí naše smysly. Mobilizují chuť objevovat, vrací nám schopnost citlivěji vnímat okolí i sebe samé. Zkuste se spolehnout jen na své instinkty, Probádejte  s důvěrou své tělo a vjemy tak, jak malé děti odhalují nový svět. Zkoumejte a poznávejte se! Dopřejte si radostné překvapení.   Na jednom místě najdete exponáty, které rozšíří pocity i vnímání, odkryjí všechny tajné a přirozené schopnosti, ukáží sílu myšlenek nebo si pohrávají s pamětí. Žádný strach, vůbec nic to není. Jen zábava a poučení. Pusťte se do toho a budete příjemně překvapený. Dokážete víc, než si myslíte. Přesvědčte  se! Výstava prověří všechny smysly člověka na 15 unikátních exponátech, které jsou určené pro celou rodinu a uzpůsobené k soutěžím a hrám mezi účastníky.  

Máte zájem o naše výstavy

Vyplňte formulář níže nebo nám zavolejte

Jméno
Příjmení
E-mail *
Telefon
Obsah Vašeho sdělení *

Zaškrtnutím tlačítka uděluji společnosti ELSET, s.r.o. souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů.

Adresa

ELSET, s.r.o.

Masarykova třída 455/34, 460 01 Liberec 1
IČ: 25421727  DIČ: CZ25421727

Telefony 

Kancelář

603 200 503

Produkce výstav

604 299 597

Produkce akcí

603 570 337

E-maily

elset@elset.cz

 

info@evstupenka.cz 

podpora evstupenky

pouze přes e-mail!

 

Pracujeme

Po-Pá 8-16h

So-Ne zavřeno

na akcích - kdykoli je potřeba